Nazywam się Katarzyna Piaskowska i jestem fizjoterapeutą. A jakie są Twoje super moce? 😉

 

Skąd ta cała fizjoterapia?

Wybór kierunku studiów nie był przypadkowy, ponieważ od wielu lat włączona jestem w terapię starszego brata z mózgowym porażeniem dziecięcym. To efekty jego terapii utwierdziły mnie w wyborze drogi zawodowej. Już w trakcie studiów magisterskich podjęłam się pracy w ramach wolontariatu w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie. Kolejne lata doświadczenia zdobywałam w warszawskich oraz podwarszawskich placówkach zajmujących się kompleksową terapią dzieci z niepełnosprawnością. Były to m.in. OLINEK, Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Polski Związek Głuchych. Miałam również przyjemność pracować w niepublicznym przedszkolu integracyjnym z oddziałami specjalnymi, gdzie współpracując z zespołem specjalistów planowaliśmy terapię małych przedszkolaków.

 

Dlaczego Wrocław i co z tą Warszawą?

Do Wrocławia sprowadziła mnie Miłość mojego życia. Ta sama Miłość namówiła mnie do założenia HEJ HO, O DZIECIACH i robienia czegoś więcej. Z całego serca polecam każdemu mieć taką Osobę obok siebie. To taki motorek do działania.

 

Co więcej?

Uśmiech dziecka oraz widoczne efekty terapii dają mi ogromną satysfakcję i nieograniczone podkłady energii do dalszej pracy. Jestem terapeutą wymagającym i bardzo cenię sobie współpracę oraz zainteresowanie rodziców procesem terapii. Na co dzień interesuję się dietetyką kliniczną oraz żywieniem. Chętnie spędzam czas aktywnie.

 

Certyfikaty