Katarzyna Piaskowska

 

Jestem absolwentką studiów magisterskich o kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Od prawie 10 lat wspieram rozwój niemowląt i dzieci starszych. Ukończyłam szkolenie z koncepcji NDT Bobath z rozszerzeniem o część niemowlęcą. Byłam również asystentem klinicznym na kursie podstawowym tejże koncepcji. W zakresie mojego wsparcia jest również terapia procesów sensorycznych oraz manipulacje powięziowe wg Stecco i wiele wiele innych. Wszystkie odbyte przeze mnie szkolenia i uzyskane certyfikaty znajdziesz poniżej

 

Jakiego wsparcia potrzebujesz?

KONSULTACJA

Indywidualne spotkanie, podczas którego mogę ocenić czy rozwój Twojego dziecka przebiega harmonijnie. Objaśniam wszystkie rozwojowe zawiłości i odpowiadam na niezliczoną ilość pytań.

POCZĄTKI W RODZICIELSTWIE

Dla par spodziewających się dziecka, które chcą świadomie wspierać jego rozwój. Jak skompletować wyprawkę? Jak się bawić i w co się bawić? Jak nosić i podnosić, jak przewijać, odbijać, zmieniać pozycje i przy tym wszystkim nie zwariować.

WSPARCIE W TERAPII

Uzyskaj profesjonalne i skuteczne wsparcie w procesie terapeutycznym, w którym jest Twoje dziecko.

Jak możesz się ze mną skontaktować?

Spotkajmy się w gabinecie!
Jeśli chcesz wiedzieć czy Twój maluszek rozwija się harmonijnie bądź chcesz skonsultować niepokojące Ciebie zachowania to czas na wizytę!
Gdzie? Jestem do Waszej dyspozycji w Instytucie Sana we Wrocławiu w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach 8:00-15:00.
Jak się umówić? Najprościej korzystając z kalendarza zamieszczonego poniżej.

Do zobaczenia w gabinecie!

Katarzyna Piaskowska – ZnanyLekarz.pl